, ,

سوییچ cisco ws-c2960g-8tc-l

در دسترس:

تماس بگیرید


دارای 7 پورت 10/100/1000 گیگابیت اترنت

دارای پورت uplink دو منظوره

دارای لایه عملکرد 2

مشخصات و اطلاعات سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960G-8TC-L

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960G-8TC-L  یکی از سوئیچ های سیسکو سری  2960G است که ساخت شرکت سیسکو می‌باشد و در لایه 2 (Enterprise ) قرار می‌گیرد.

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960G-8TC-L دارای 7 پورت اترنت 10/100/1000 و 1 پورت UPLink دو منظوره (پورت دو منظوره دارای پورت اترنت 10/100/1000 و یک پورت SFP، فقط یکی از 2 پورت فعال است) می باشد.

 

ویژگی های کلی سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960G-8TC-L:

 

WS-C2960G-8TC-L
Rack-mountable – 1UEnclosure Type
LAN BaseFeature Set
1dual-purpose (10/100/1000 or SFP) portsUplink Interfaces
7x 10/100/1000 portsPorts
11.9MppsThroughput
32GbpsBackplane Capacity
64MBDRAM
4.4x 27 x 20.5 cmDimensions
1.4kgWeight

 

در زیر به برخی از ویژگی های امنیتی سوئیچ سیسکو WS-C2960G-8TC-L اشاره شده است:

 

1- محافظت از DHCP

با استفاده از پروتکل پویا (Dynamic Protocol) می‌توان از تنظیمات میزبان (DHCP) و همچنین سوء استفاده از DHCP در مقابل پورت‌های غیرقابل اعتماد محافظت کرد.

 

2- امنیت پورت (Port Security)

این مدل از سوئیچ سیسکو با استفاده از قابلیت امنیتی، می‌تواند دسترسی به یک پورت را از طریق MAC محدود کند و همچنین می‌تواند همه‌ی دستگاه‌های متصل به پورت سوئیچ را محدود کند. این میزان از امنیت، از سوئیچ در برابر حملات MAC flooding و همچنین کاهش خطرات ناشی از اکسس پوینت های وایرلس و یا هاب‌های سرکش (Rogue Hub) محافظت می کند.

 

3- SSH, Kerberos, SNMP

نسخه 2 پروتکل Secure Shell) SSH)، پروتکل Kerberos و نسخه 3 پروتکل مدیریت ساده شبکه (SNMPv3) برای رمزگذاری اطلاعات مدیریتی و مدیریت شبکه، از دستکاری و یا استراق سمع در شبکه جلوگیری می کنند.

پروتکل مدیریت شبکه (NMP)

 

4- TACACS یا RADIUS

احراز هویت TACACS یا RADIUS امکان کنترل دسترسی متمرکز سوئیچ ها را فراهم می کند و می‌تواند دسترسی کاربران غیر مجاز را از تغییر تنظیمات محدود نماید و به جای آن، یک پایگاه داده محلی و نام کاربری و رمز عبور را می توان در خود سوئیچ پیکربندی کرد. دارای پانزده سطح مجوز در سوئیچ کنسول و دو سطح در رابط مدیریت مبتنی بر وب می باشد که توانایی ارائه سطوح مختلف از قابلیت های پیکربندی را به مدیران مختلف ارائه می‌دهد.

 

5- ACL

ACL ها می‌توانند عملیات محافظت در برابر حملات انکار سرویس (Denial-of-service) و دیگر حملات، محدودیت دسترسی به بخش های حساس شبکه با انحلال بسته ها بر اساس آدرس MAC مبدا و مقصد، آدرس IP یا پورت TCP / UDP انجام دهند. جستجوی ACL در سخت افزار انجام می شود، بنابراین عملکرد حمل و نقل هنگام اجرای امنیت ACL آسیب پذیر نیست.

 

نگاهی به پنل جلویی سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960G-8TC-L:

 

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960G-8TC-L

  1. فضای LED ها
  2. دکمه Mode
  3. پورت کنسول RJ-45
  4. 7 پورت 10/100/1000 گیگابیت اترنت
  5. پورت Uplink دو منظوره

نگاهی به پنل پشتی سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960G-8TC-L:

 

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960G-8TC-L

  1. محفظه‌ فن
  2. کانکتور AC Power

 

مقایسه سوئیچ سیسکو WS-C2960G-8TC-L با سوئیچ سیسکو WS-C2960CX-8TC-L:

 

بین سوئیچ های سری 2960 مشابه ترین محصول به این دستگاه سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960CX-8TC-L می باشد که در جدول زیر به تفاوت های این دو سوئیچ اشاره شده است:

 

 

Comparison
WS-C2960CX-8TC-LWS-C2960G-8TC-LModels
8x 10/100/1000 Gigabit Ethernet ports7x 10/100/1000 portsport
2x 1G copper plus 2 x 1G SFP1dual-purpose (10/100/1000 or SFP) portsUplinks
LAN BaseLAN BaseFeature Set
17.9mpps11.9MppsForwarding rate

 

لوازم جانبی سوئیچ سیسکو WS-C2960G-8TC-L:

 

 

DescriptionModels
GE SFP, LC connector LX/LH transceiverGLC-LH-SM
1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOMGLC-SX-MMD
Console Cable 6ft with RJ45 and DB9FCAB-CONSOLE-RJ45

 

مشخصات فنی سوئیچ سیسکو WS-C2960G-8TC-L:

 

 

Specifications
FixedType
Ethernet (10/100/1000BaseT) Gigabit Ethernet (SFP)Topology
10/100/1000 7portsMaximum Port density
1dual-purpose (10/100/1000 or SFP) portsUplinks
N/AModular/Expansion Slots
Layer 2 Switching (basic connectivity), Layer 2 Switching (intelligent services), Voice EnabledArchitecture
Fixed, Rack Mountable, Standalone/ClusteringForm Factor
4.4x 27 x 20.5 cmDimensions
1.4kgWeight
64MBDRAM
Features
N/ASpecialized Service Modules
Security
YesDHCP Snooping
N/ADynamic ARP Inspection
N/AIP Source Guard
N/ARP Rate Limiters
N/ATCP Intercept
Yes802.1x
YesPort Security
YesDynamic VLANs
N/APrivate VLANs
YesPrivate VLAN Edge
YesSecure Shell
YesSNMPv3
N/AUnicast RPF
YesACLs (L2-L4)
YesKerberos
Yes+TACACS
YesRADIUS
High Availability/Resilliency
n/aHardware Redundancy
PVST, Broadcast Suppression, Unicast Suppression, Mulitcast Suppression, Spanning Tree, Portfast, Uplink Fast, Backbone Fast, 802.1s, 802.1wHigh Availability/Resilliency
Management
SPAN, RSPAN, CiscoView, Cisco Discover Protocol (CDP), Virtual Trunking Protocol (VTP), Telnet Client, BOOTP, TFTP, CiscoWorks, CWSI, RMON, SNMP, Clustering, Web-Based ManagementManagement features
Scalability
n/aWAN Interface Support
11.9MppsThroughput
32GbpsBackplane Capacity
255Number of VLANs
QOS/VoiceMulticast/Multimedia
YesVoice Services
YesIPv6 Support
N/AWRR
YesQoS – Policing
YesQoS – Scheduling
Yes802.1p
Yes802.1Q
N/AISL
N/ACGMP
YesDSCP
YesL2 -L4 QOS ACLs
N/APIM
N/ADMRP
YesIGMP
YesIGMP Snooping
YesQOS – Multiqueues
YesQOS – Marking Classification
N/AQPM
N/APower over Ethernet
Multilayer QOS/Security
YesLayer 2
YesLayer 3
YesLayer 4
N/A+Layer 4

بر اساس 0 ​​بازبینی

0.0 مجموعا
0
0
0
0
0

اولین نفری باشید که برای “سوییچ cisco ws-c2960g-8tc-l”نظر میدهید.

هنوز هیچ نقدی نشده است.

سبد خرید

close