, ,

پچ کورد فیبرنوری LC-LC

در دسترس:

تماس بگیرید


نوع کانکتور: LC-LC
تعداد کانکتور: Duplex
نوع کابل: Singlemode
رنگ کابل: زرد
رنگ کانکتور: آبی

110,000 تومان

تماس بگیرید

نوع کانکتور: LC-LC
تعداد کانکتور: Duplex
نوع کابل: Singlemode
رنگ کابل: زرد
رنگ کانکتور: آبی

بر اساس 0 ​​بازبینی

0.0 مجموعا
0
0
0
0
0

اولین نفری باشید که برای “پچ کورد فیبرنوری LC-LC”نظر میدهید.

هنوز هیچ نقدی نشده است.

سبد خرید

close